LOVE CURL Cleansing Cream 500ml

25.00

Përshkrimi:

Të gjitha në një shampo dhe kondicioner ideal për flokë me onde deri shumë kaçurrelë. Duket si një krem ​​pastrues i lehtë që heq butësisht papastërtitë dhe i bën flokët jashtëzakonisht të butë.

Mënyra e përdorimit:
Vendosni një sasi te mjaftueshme të produktit në flokë të lagur, duke masazhuar butësisht. Lëreni të veprojë për 5 minuta, pastaj shpelajeni Vendosja e balsamit nuk është e nevojshme.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, COCO-BETAINE, GLYCERIN,DISTEAROYLETHYL DIMONIUM CHLORIDE, HYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHATE, CAPRYLOYL/CAPROYL METHYL GLUCAMIDE, SODIUM CHLORIDE,CETRIMONIUM CHLORIDE, ISOPROPYL ALCOHOL, LAUROYL/MYRISTOYL METHYL GLUCAMIDE, POLYGLYCERYL-4 OLEATE, BENZYL ALCOHOL,PARFUM / FRAGRANCE, SCLEROTIUM GUM, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS SEED EXTRACT / PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND)SEED EXTRACT, DISODIUM EDTA, SODIUM BENZOATE, GLYCERYL OLIVATE, CITRIC ACID, HYDROGENATED RAPESEED ALCOHOL, LIMONENE.

LOVE CURL Cleansing Cream 500ml

25.00

Përshkrimi:

Të gjitha në një shampo dhe kondicioner ideal për flokë me onde deri shumë kaçurrelë. Duket si një krem ​​pastrues i lehtë që heq butësisht papastërtitë dhe i bën flokët jashtëzakonisht të butë.

Mënyra e përdorimit:
Vendosni një sasi te mjaftueshme të produktit në flokë të lagur, duke masazhuar butësisht. Lëreni të veprojë për 5 minuta, pastaj shpelajeni Vendosja e balsamit nuk është e nevojshme.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, COCO-BETAINE, GLYCERIN,DISTEAROYLETHYL DIMONIUM CHLORIDE, HYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHATE, CAPRYLOYL/CAPROYL METHYL GLUCAMIDE, SODIUM CHLORIDE,CETRIMONIUM CHLORIDE, ISOPROPYL ALCOHOL, LAUROYL/MYRISTOYL METHYL GLUCAMIDE, POLYGLYCERYL-4 OLEATE, BENZYL ALCOHOL,PARFUM / FRAGRANCE, SCLEROTIUM GUM, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS SEED EXTRACT / PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND)SEED EXTRACT, DISODIUM EDTA, SODIUM BENZOATE, GLYCERYL OLIVATE, CITRIC ACID, HYDROGENATED RAPESEED ALCOHOL, LIMONENE.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon