Lacca Forte Mini 100ml

10.00

Përshkrimi:

Llak flokësh të padukshëm me mbajtje të fortë anti-lagështirë. Ideale për pamjet që kërkojnë mbështetje të qëndrueshme. Nebulizimi shumë i imët, pothuajse i paprekshëm, e bën të lehtë zbatimin dhe pa mbetje.

Mënyra e përdorimit:
Ingredientët:
DIMETHYL ETHER, ALCOHOL DENAT., AQUA / WATER / EAU, OCTYLACRYLAMIDE/ACRYLATES/ BUTYLAMINOETHYL METHACRYLATE COPOLYMER, AMINOMETHYL PROPANOL, PARFUM / FRAGRANCE, TRIETHYL CITRATE.

Lacca Forte Mini 100ml

10.00

Përshkrimi:

Llak flokësh të padukshëm me mbajtje të fortë anti-lagështirë. Ideale për pamjet që kërkojnë mbështetje të qëndrueshme. Nebulizimi shumë i imët, pothuajse i paprekshëm, e bën të lehtë zbatimin dhe pa mbetje.

Mënyra e përdorimit:
Ingredientët:
DIMETHYL ETHER, ALCOHOL DENAT., AQUA / WATER / EAU, OCTYLACRYLAMIDE/ACRYLATES/ BUTYLAMINOETHYL METHACRYLATE COPOLYMER, AMINOMETHYL PROPANOL, PARFUM / FRAGRANCE, TRIETHYL CITRATE.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon