Invisible Serum 50ml

16.00

Përshkrimi:

Serum qe lihet ne floke për strukturë të butë dhe kontroll fleksibël. Ky është një serum i padukshëm krijon një pamje natyrale,të hollë dhe plot jete me efekte anti-friz.

Mënyra e përdorimit:
Vendosni një sasi të vogël produkti në flokë të thatë dhe modelojeni siç dëshironi. Mund të përdoret edhe në flokë të lagur para tharjes.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, RICINUS COMMUNIS SEED OIL / RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN, VP/VA COPOLYMER, SODIUM ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, HYDROGENATED POLYDECENE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, OCTYLDODECANOL, BENZYL ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, SODIUM BENZOATE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, HYDROGENATED CASTOR OIL, TOCOPHEROL, SODIUM PHYTATE, LINALOOL, COPERNICIA CERIFERA CERA / COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX / CIRE DE CARNAUBA, LIMONENE.

Invisible Serum 50ml

16.00

Përshkrimi:

Serum qe lihet ne floke për strukturë të butë dhe kontroll fleksibël. Ky është një serum i padukshëm krijon një pamje natyrale,të hollë dhe plot jete me efekte anti-friz.

Mënyra e përdorimit:
Vendosni një sasi të vogël produkti në flokë të thatë dhe modelojeni siç dëshironi. Mund të përdoret edhe në flokë të lagur para tharjes.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, RICINUS COMMUNIS SEED OIL / RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN, VP/VA COPOLYMER, SODIUM ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, HYDROGENATED POLYDECENE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, OCTYLDODECANOL, BENZYL ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, SODIUM BENZOATE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, HYDROGENATED CASTOR OIL, TOCOPHEROL, SODIUM PHYTATE, LINALOOL, COPERNICIA CERIFERA CERA / COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX / CIRE DE CARNAUBA, LIMONENE.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon