Hair Refresher 150ml

17.00

Përshkrimi:

Llak pastrimi shampo e thatë për të freskuar dhe pastruar flokët pa përdorur ujë. Përthith sebumin e tepërt, i jep trupit të flokeve rezultat te menjëhershëm. Floket duken të ajrosur dhe aromatikë.

Mënyra e përdorimit:
Pasi ta keni tundur mirë, spërkatni produktin me flokët e tharë nga një distancë rreth 20 cm në sasi të vogla. Lëreni produktin të veprojë për rreth 1 minutë, pastaj pastroni me furçë.
Ingredientët:
BUTANE, PROPANE, ISOBUTANE, ORYZA SATIVA STARCH / ORYZA SATIVA (RICE) STARCH, CYCLOPENTASILOXANE, ALCOHOL DENAT., PHENYL TRIMETHICONE, CITRONELLYL METHYLCROTONATE, PARFUM / FRAGRANCE, SILICA SILYLATE, LIMONENE.

Hair Refresher 150ml

17.00

Përshkrimi:

Llak pastrimi shampo e thatë për të freskuar dhe pastruar flokët pa përdorur ujë. Përthith sebumin e tepërt, i jep trupit të flokeve rezultat te menjëhershëm. Floket duken të ajrosur dhe aromatikë.

Mënyra e përdorimit:
Pasi ta keni tundur mirë, spërkatni produktin me flokët e tharë nga një distancë rreth 20 cm në sasi të vogla. Lëreni produktin të veprojë për rreth 1 minutë, pastaj pastroni me furçë.
Ingredientët:
BUTANE, PROPANE, ISOBUTANE, ORYZA SATIVA STARCH / ORYZA SATIVA (RICE) STARCH, CYCLOPENTASILOXANE, ALCOHOL DENAT., PHENYL TRIMETHICONE, CITRONELLYL METHYLCROTONATE, PARFUM / FRAGRANCE, SILICA SILYLATE, LIMONENE.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon