ENERGIZING Shampoo

10.0045.00

Clear
Përshkrimi:

Pastron butësisht flokët duke i dhënë asaj një ndjesi energjie dhe mirëqenie në lëkurën e kokës.
Ai i jep një efekt balancues të kokës dhe një veprim hidratues për flokët.

Mënyra e përdorimit:
Butësisht masazhojeni në flokë të lagur, lëreni të veprojë për 2-3 minuta dhe më pas shpëlajeni. Përsëriteni aplikimin nëse është e nevojshme. Trajtimi intensiv: çdo ditë tjetër për 1 muaj. Trajtimi i mirëmbajtjes: 2 herë në javë për 2 muaj.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, POLYSORBATE 20, CAFFEINE, SODIUM CHLORIDE, BENZYL ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, SODIUM BENZOATE, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, MENTHA PIPERITA OIL / MENTHA PIPERITA (PEPPERMINT) OIL, GLYCERYL OLEATE, COCO-GLUCOSIDE, SODIUM HYDROXIDE, EUGENOL, DISODIUM EDTA, EUCALYPTUS GLOBULUS LEAF OIL, LINALOOL, POLYQUATERNIUM-10, LIMONENE, NIACINAMIDE, CITRIC ACID, EPIGALLOCATECHIN GALLATYL GLUCOSIDE, CI 17200 / RED 33, CI 19140 / YELLOW 5.

ENERGIZING Shampoo

10.0045.00

Clear
Përshkrimi:

Pastron butësisht flokët duke i dhënë asaj një ndjesi energjie dhe mirëqenie në lëkurën e kokës.
Ai i jep një efekt balancues të kokës dhe një veprim hidratues për flokët.

Mënyra e përdorimit:
Butësisht masazhojeni në flokë të lagur, lëreni të veprojë për 2-3 minuta dhe më pas shpëlajeni. Përsëriteni aplikimin nëse është e nevojshme. Trajtimi intensiv: çdo ditë tjetër për 1 muaj. Trajtimi i mirëmbajtjes: 2 herë në javë për 2 muaj.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, POLYSORBATE 20, CAFFEINE, SODIUM CHLORIDE, BENZYL ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, SODIUM BENZOATE, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, MENTHA PIPERITA OIL / MENTHA PIPERITA (PEPPERMINT) OIL, GLYCERYL OLEATE, COCO-GLUCOSIDE, SODIUM HYDROXIDE, EUGENOL, DISODIUM EDTA, EUCALYPTUS GLOBULUS LEAF OIL, LINALOOL, POLYQUATERNIUM-10, LIMONENE, NIACINAMIDE, CITRIC ACID, EPIGALLOCATECHIN GALLATYL GLUCOSIDE, CI 17200 / RED 33, CI 19140 / YELLOW 5.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon