ENERGIZING Gel 150ml

30.00

Përshkrimi:

Ai i jep forcë dhe trup flokëve të imët dhe të stresuar me një efekt kozmetik ringjallës.
Hidraton dhe gjallëron flokët duke krijuar një efekt të lehtë stilimi.
Ka një veprim balancues në lëkurën e kokës.

Zbatoni drejtpërdrejt në lëkurën e kokës pas larjes dhe kondicionimit të flokëve.

KUJDES: Mos e shpëlani

Mënyra e përdorimit:
Vendoseni direkt në lëkurën e kokës pas larjes dhe kondicionimit të flokëve. Mos e shpëlani
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, ALCOHOL DENAT., POLYSORBATE20, CAFFEINE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, MENTHOL,PARFUM / FRAGRANCE, AMINOMETHYL PROPANOL, DISODIUM EDTA, EUCALYPTUSGLOBULUS LEAF OIL, NIACINAMIDE, EUGENOL, LINALOOL, LIMONENE, EPIGALLOCATECHINGALLATYL GLUCOSIDE, BENZYL BENZOATE.

ENERGIZING Gel 150ml

30.00

Përshkrimi:

Ai i jep forcë dhe trup flokëve të imët dhe të stresuar me një efekt kozmetik ringjallës.
Hidraton dhe gjallëron flokët duke krijuar një efekt të lehtë stilimi.
Ka një veprim balancues në lëkurën e kokës.

Zbatoni drejtpërdrejt në lëkurën e kokës pas larjes dhe kondicionimit të flokëve.

KUJDES: Mos e shpëlani

Mënyra e përdorimit:
Vendoseni direkt në lëkurën e kokës pas larjes dhe kondicionimit të flokëve. Mos e shpëlani
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, ALCOHOL DENAT., POLYSORBATE20, CAFFEINE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, MENTHOL,PARFUM / FRAGRANCE, AMINOMETHYL PROPANOL, DISODIUM EDTA, EUCALYPTUSGLOBULUS LEAF OIL, NIACINAMIDE, EUGENOL, LINALOOL, LIMONENE, EPIGALLOCATECHINGALLATYL GLUCOSIDE, BENZYL BENZOATE.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon