DEDE Conditioner

8.0040.00

Clear
Përshkrimi:

Formulimi i tij i lehtë dhe hidratues është i dizajnuar për të pastruar flokët duke e bërë atë të butë dhe të lehtë, pa e peshuar poshtë.

 

Mënyra e përdorimit:
Tampononi floket me peshqir. Hiqni ujin e tepert. Aplikoni balsamin vetem ne gjatesi pa prekur rrenjen dhe lijeni per 5-10 minuta. Shpelani produktin si zakonisht.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, CETYL ALCOHOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, DIMETHICONE, ORYZA SATIVA CERA / ORYZA SATIVA (RICE) BRAN WAX, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, ISOPROPYL ALCOHOL, BENZYL ALCOHOL, DICAPRYLYL ETHER, PANTHENOL, PARFUM / FRAGRANCE, LAURYL ALCOHOL, AMODIMETHICONE, DISODIUM EDTA, SODIUM BENZOATE, POLYQUATERNIUM-10, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS SEED EXTRACT / PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) SEED EXTRACT, TOCOPHEROL, CITRIC ACID, DISILOXANE, TRIDECETH-12, LIMONENE.

DEDE Conditioner

8.0040.00

Clear
Përshkrimi:

Formulimi i tij i lehtë dhe hidratues është i dizajnuar për të pastruar flokët duke e bërë atë të butë dhe të lehtë, pa e peshuar poshtë.

 

Mënyra e përdorimit:
Tampononi floket me peshqir. Hiqni ujin e tepert. Aplikoni balsamin vetem ne gjatesi pa prekur rrenjen dhe lijeni per 5-10 minuta. Shpelani produktin si zakonisht.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, CETYL ALCOHOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, DIMETHICONE, ORYZA SATIVA CERA / ORYZA SATIVA (RICE) BRAN WAX, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, ISOPROPYL ALCOHOL, BENZYL ALCOHOL, DICAPRYLYL ETHER, PANTHENOL, PARFUM / FRAGRANCE, LAURYL ALCOHOL, AMODIMETHICONE, DISODIUM EDTA, SODIUM BENZOATE, POLYQUATERNIUM-10, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS SEED EXTRACT / PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) SEED EXTRACT, TOCOPHEROL, CITRIC ACID, DISILOXANE, TRIDECETH-12, LIMONENE.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon