Cleansing Nectar

20.00

Përshkrimi:

Nektar pastrues hidratues për t’u përdorur në flokë dhe trup. Falë strukturës delikate të vajit, flokët bëhen të butë , lëkura është e ushqyer dhe e butë në prekje.

Mënyra e përdorimit:
Masazhoni butësisht në lëkurën e kokës dhe lëkurë dhe shpëlajeni tërësisht. Përdorni rregullisht.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, DECYL GLUCOSIDE, COCAMIDE MIPA, SODIUM COCOYL ISETHIONATE, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, SODIUM LAUROAMPHOACETATE, SODIUM METHYL COCOYL TAURATE, GLYCERIN, BENZYL ALCOHOL, SODIUM LAUROYL OAT AMINO ACIDS, GLYCERYL OLEATE, COCO-GLUCOSIDE, CITRIC ACID, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, SODIUM BENZOATE, CARTHAMUS TINCTORIUS SEED OIL / CARTHAMUS TINCTORIUS (SAFFLOWER) SEED OIL, POTASSIUM SORBATE, LIMONENE, LINALOOL, PARFUM / FRAGRANCE

Cleansing Nectar

20.00

Përshkrimi:

Nektar pastrues hidratues për t’u përdorur në flokë dhe trup. Falë strukturës delikate të vajit, flokët bëhen të butë , lëkura është e ushqyer dhe e butë në prekje.

Mënyra e përdorimit:
Masazhoni butësisht në lëkurën e kokës dhe lëkurë dhe shpëlajeni tërësisht. Përdorni rregullisht.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, DECYL GLUCOSIDE, COCAMIDE MIPA, SODIUM COCOYL ISETHIONATE, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, SODIUM LAUROAMPHOACETATE, SODIUM METHYL COCOYL TAURATE, GLYCERIN, BENZYL ALCOHOL, SODIUM LAUROYL OAT AMINO ACIDS, GLYCERYL OLEATE, COCO-GLUCOSIDE, CITRIC ACID, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, SODIUM BENZOATE, CARTHAMUS TINCTORIUS SEED OIL / CARTHAMUS TINCTORIUS (SAFFLOWER) SEED OIL, POTASSIUM SORBATE, LIMONENE, LINALOOL, PARFUM / FRAGRANCE
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon