CALMING Superactive 100ml

35.00

Përshkrimi:

Menjëherë lehtëson acarimin dhe kryen një veprim qetësues efektiv dhe të gjatë. Lehtësim i menjëhershëm dhe me tonik, e plotë dhe e zbutur.Aplikoni në mënyrë të barabartë për të lagur flokët dhe lini brenda.

Mënyra e përdorimit:
Masazhojeni pasi te keni lare floket dhe mos e shpelani
Ingredientët:
DISILOXANE, ISODODECANE, ALCOHOL DENAT., DIMETHICONE,ZEA MAYS OIL / OXIDIZED CORN OIL, PARFUM / FRAGRANCE, ZANTHOXYLUMBUNGEANUM FRUIT EXTRACT, OLEYL ALCOHOL.

CALMING Superactive 100ml

35.00

Përshkrimi:

Menjëherë lehtëson acarimin dhe kryen një veprim qetësues efektiv dhe të gjatë. Lehtësim i menjëhershëm dhe me tonik, e plotë dhe e zbutur.Aplikoni në mënyrë të barabartë për të lagur flokët dhe lini brenda.

Mënyra e përdorimit:
Masazhojeni pasi te keni lare floket dhe mos e shpelani
Ingredientët:
DISILOXANE, ISODODECANE, ALCOHOL DENAT., DIMETHICONE,ZEA MAYS OIL / OXIDIZED CORN OIL, PARFUM / FRAGRANCE, ZANTHOXYLUMBUNGEANUM FRUIT EXTRACT, OLEYL ALCOHOL.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon