CALMING Shampoo

10.0045.00

Clear
Përshkrimi:

Pastron butësisht, qetëson dhe qetëson kokën e ndjeshme dhe të sensibilizuar. Zbatoni 20g produkt në kokën e kokës me një masazh shumë të lehtë. Shpëlarje dhe përsërisni aplikimin nëse është e nevojshme.
Trajtimi me Shampo qetësuese mund të përsëritet kur është e nevojshme.

Mënyra e përdorimit:
Masazhojeni butësisht në flokë të lagur, lëreni të përpunohet për disa minuta, dhe më pas shpëlajeni.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, GLYCERIN, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, PROPANEDIOL, POLYSORBATE 20, SODIUM OLIVAMPHOACETATE, SODIUM CHLORIDE, 1,2-HEXANEDIOL, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, PARFUM / FRAGRANCE, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, SODIUM BENZOATE, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, POLYQUATERNIUM-10, OLEYL ALCOHOL, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, SODIUM HYDROXIDE, POLYQUATERNIUM-67, ZANTHOXYLUM BUNGEANUM FRUIT EXTRACT, VACCINIUM MYRTILLUS LEAF EXTRACT, CITRIC ACID, CI 17200 / RED 33.

CALMING Shampoo

10.0045.00

Clear
Përshkrimi:

Pastron butësisht, qetëson dhe qetëson kokën e ndjeshme dhe të sensibilizuar. Zbatoni 20g produkt në kokën e kokës me një masazh shumë të lehtë. Shpëlarje dhe përsërisni aplikimin nëse është e nevojshme.
Trajtimi me Shampo qetësuese mund të përsëritet kur është e nevojshme.

Mënyra e përdorimit:
Masazhojeni butësisht në flokë të lagur, lëreni të përpunohet për disa minuta, dhe më pas shpëlajeni.
Ingredientët:
AQUA / WATER / EAU, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, GLYCERIN, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, PROPANEDIOL, POLYSORBATE 20, SODIUM OLIVAMPHOACETATE, SODIUM CHLORIDE, 1,2-HEXANEDIOL, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, PARFUM / FRAGRANCE, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, SODIUM BENZOATE, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, POLYQUATERNIUM-10, OLEYL ALCOHOL, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, SODIUM HYDROXIDE, POLYQUATERNIUM-67, ZANTHOXYLUM BUNGEANUM FRUIT EXTRACT, VACCINIUM MYRTILLUS LEAF EXTRACT, CITRIC ACID, CI 17200 / RED 33.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon