Aromasoul Mediterranean Shower Gel 200ml

25.00

Përshkrimi:

Shampo trupi e pasur ne vajra esenciale, me efekt mbrojtes dhe rigjenerues. Pastron lekuren butesisht nepermjet nje shkume te lehte dhe kremoze. Aroma intensive e peisazhit te Mesdheut ju jep ndjesi energjie dhe mireqenieje te menjehershme.

Mënyra e përdorimit:
Ingredientët:

Aromasoul Mediterranean Shower Gel 200ml

25.00

Përshkrimi:

Shampo trupi e pasur ne vajra esenciale, me efekt mbrojtes dhe rigjenerues. Pastron lekuren butesisht nepermjet nje shkume te lehte dhe kremoze. Aroma intensive e peisazhit te Mesdheut ju jep ndjesi energjie dhe mireqenieje te menjehershme.

Mënyra e përdorimit:
Ingredientët:
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon