Aromasoul Mediterranean Body Cream 200ml

34.00

Përshkrimi:

Krem trupi me efekt antioksidant dhe gjallerues. Tonifikon dhe e le lekuren te mendafshte. Aroma karakteristike vjen nga perberja e pasur ne vajra esenciale te borzilokut, limonit, selvise dhe mandarines. Jep ndjesi mireqenieje te menjehershme

Mënyra e përdorimit:
Ingredientët:

Aromasoul Mediterranean Body Cream 200ml

34.00

Përshkrimi:

Krem trupi me efekt antioksidant dhe gjallerues. Tonifikon dhe e le lekuren te mendafshte. Aroma karakteristike vjen nga perberja e pasur ne vajra esenciale te borzilokut, limonit, selvise dhe mandarines. Jep ndjesi mireqenieje te menjehershme

Mënyra e përdorimit:
Ingredientët:
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon