An Invisible No Gas Spray 250ml

20.00

Përshkrimi:

Një llak flokësh jo-aerosol rezistent ndaj lagështirë dhe një përfundim natyral.

Mënyra e përdorimit:
Spërkatni sasinë e dëshiruar në flokë në distancën e krahëve, pastaj krehni.
Ingredientët:
ALCOHOL DENAT., VA/CROTONATES/VINYL NEODECANOATE COPOLYMER, AMINOMETHYL PROPANOL, PARFUM, PROPYLENE GLYCOL, PANTHENOL, AQUA.

An Invisible No Gas Spray 250ml

20.00

Përshkrimi:

Një llak flokësh jo-aerosol rezistent ndaj lagështirë dhe një përfundim natyral.

Mënyra e përdorimit:
Spërkatni sasinë e dëshiruar në flokë në distancën e krahëve, pastaj krehni.
Ingredientët:
ALCOHOL DENAT., VA/CROTONATES/VINYL NEODECANOATE COPOLYMER, AMINOMETHYL PROPANOL, PARFUM, PROPYLENE GLYCOL, PANTHENOL, AQUA.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon