A Shimmering Mist 200ml

20.00

Përshkrimi:

Spraj me shkëlqim me xixa për flokët  duke luftuar elektrizimin e tyre.

Mënyra e përdorimit:
Vendoseni në mënyrë të barabartë në gjatësitë dhe skajet e flokëve pas stilimit.
Ingredientët:
ALCOHOL DENAT., BUTANE, PROPANE, CYCLOPENTASILOXANE, ISOBUTANE, CYCLOHEXASILOXANE, ISOPROPYL MYRISTATE, PHENYLPROPYLDIMETHYLSILOXYSILICATE, PEG/PPG-18/18 DIMETHICONE, PARFUM / FRAGRANCE.

A Shimmering Mist 200ml

20.00

Përshkrimi:

Spraj me shkëlqim me xixa për flokët  duke luftuar elektrizimin e tyre.

Mënyra e përdorimit:
Vendoseni në mënyrë të barabartë në gjatësitë dhe skajet e flokëve pas stilimit.
Ingredientët:
ALCOHOL DENAT., BUTANE, PROPANE, CYCLOPENTASILOXANE, ISOBUTANE, CYCLOHEXASILOXANE, ISOPROPYL MYRISTATE, PHENYLPROPYLDIMETHYLSILOXYSILICATE, PEG/PPG-18/18 DIMETHICONE, PARFUM / FRAGRANCE.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon