Make Up

Shërbimet Make Up

Make Up Beauty: Për të nxjerrë në pah bukurinë tuaj natyrale. Zbuloni hap pas hapi si të krijoni bazën perfekte, konturin e duhur dhe ngjyrat e duhura për të ndricuar pamjen tuaj, duke kompletuar gjithcka me make up për buzët dhe efektin e qerpikëve të gjatë, falë rimelit.

Make Up i Personalizuar: Perfekt për një mbrëmje të vecantë, një darkë pune, një mbrëmje në teatër ose thjesht për ti dhuruar vetes suaj një moment bukurie. Ekzistojnë të gjitha arsyet për të përfituar një make up të personalizuar që do të realizohet në bazë të specifikave të secilit, se bashku me një prekje glamour që vetëm një profesionist mund ta ofrojë.

Make Up Fashion: Besojini duarve të ekspertevë tanë për nje look që do tju shoqërojë në momentet tuaja të paharrueshme. Eleganca dhe karakteri do t’ju bëjnë të veçantë në mes të gjithëve.

Make Up për Nuse: Dita e dasmës suaj mbetet një ditë unike dhe e veçantë. Dhe ju që jeni protagonistja, duhët të dukeni më bukur se kurrë. Make up-i juaj duhet të jetë veçanërisht i kuruar e për këtë arsye është e rëndësishme që këtë eksperiencë t’ua besoni duarve të profesionistëve.

Heqja e vetullave është procesi më delikat gjatë të cilit profesionistët kujdesen që forma e vetullës suaj të jetë perfekte në raport me tiparët dhe formën e fytyrës suaj. Së bashku me këshillat për të ruajtur një formë ideale ky shërbim ofrohet sipër femra ashtu edhe për meshkuj.

Boje për vetullat dhe qerpikë është një bojë delikate e cila zgjat deri 6 deri në 7 javë. Ndihmon të keni një shikim më të theksuar. Mund të përdoret në rastet që kanë nevojë për të mbuluar flokët e bardhë ose për të ndryshuar dhe intensifikuar vetullën me ngjyra të ndryshme. Procesi i vendosjes së bojës zgjat rreth 5 min. Mund të përdoret si shërbim nga meshkujt dhe femrat.

Aplikim qerpikësh: Qerpikët fallco janë një metodë e mirë për të përmirësuar formën e syrit tuaj. Qerpikët aplikohen me anë të një ngjitësi të fortë dhe kapen me qerpikët tuaj. Koha e ngjitjes është 30 min.

Permanent qerpikësh: Ky shërbim ndihmon në kthimin e qerpikëve me anë të një bigudine dhe substancave specifike të produkteve. Për personat që kanë qerpikë tepër të drejtë të cilët nuk arrijnë ti kthejnë dot as me rimel, ky proces është ideal. Nuk është aspak i dëmshëm dhe mund të zgjasë 1 muaj e gjysëm deri në 2 muaj. Bën që syri të duket më i madh dhe qerpikët më të gjatë. Aplikimi zgjat rreth 45 min.

Leksione individuale

Janë leksione që mund ti bëjë çdo kush, e shërbejnë për të njohur më mirë formën e portretit tuaj. Do t’ju këshillojmë mënyrën më të thjeshtë për të ndjekur hap pas hapi teknikat e make up. Do të provoni tek vetja juaj cdo gjë të shpjeguar, pasi vetëm në këtë mënyrë mund të arrini të kuptoni akoma më mire si mund të realizoni procesin e make up të përditshëm. Teknikat do të jenë të personalizuara sipas karakteristikave dhe kërkesave tuaja.

Momente të shkëputura nga hapja e madhe e butikut “New Look Tina” pranë Sky Tower në zonën e ish-Bllokut. Zbuloni më shumë foto te galeria jonë.

Rezervoni vizitën tuaj online