Shërbimet

 • Parukeria

  Custom Title I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper

 • Estetika

  Trajtime inovative për të rinuar dhe rigjallëruar lëkurën. Kombinimi i Longevity Complex dhe i teknikës së masazheve Kabat, lejon të rinovohen, forcohen dhe ripozicionohen indet e lëkures për një fytyrë dhe trup që duken menjëherë më të reja dhe të shëndetshme.

 • Make Up

  Make Up Beauty për të nxjerrë në pah bukurinë tuaj natyrale. Zbuloni hap pas hapi si të krijoni bazën perfekte, konturin e duhur dhe ngjyrat e duhura për të ndricuar pamjen tuaj, duke kompletuar gjithcka me make up për buzët dhe efektin e qerpikëve të gjatë, falë rimelit.

 • Mikro pigmentim

  Custom Title I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper