Sun Soul Tan Maximizer

Sun Soul Tan Maximizer – Intensifikues i Nxirjes Së Lëkurës – 150 ML

Intensifikues i Nxirjes Së Lëkurës. Krem xhel me veprim antioksidant, intensifikon nxirjen e lëkurës nga dielli, parandalon skuqjet. Me vaj argani, polifenole nga gjethet e Arganit dhe acetiltirosine.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sun Soul Tan Maximizer”