Shampo Zbutëse Love Fituese Çmimi

Ideale për flokë të dredhur ose të padisiplinuar për një pamje të lëmuar.

Ideale për flokë të dredhur ose të padisiplinuar për një pamje të lëmuar. Formula e saj, e karakterizuar nga një shkumë e butë dhe kremoze, është dizenjuar për të pastruar lehtë flokët e dredhur dhe për të favorizuar stilimin duke e bërë flokun të lëmuar. Fitues i Çmimit Best of Beauty Natural Wonders të revistës Allure për vitin 2014.

Si Përdoret:

Aplikojeni në flokë të lagur. Masazhojeni lehtë dhe shpëlajeni. Përsëriteni aplikimin e shampos, dhe më pas aplikoni balsamin zbutës Love.

Përbërësit Aktivë Natyral:

Ullinj shumë të vegjël nga Siçilia – të pasur me acide yndyrore dhe vitamina, ato kanë veprim që siguron elasticitet dhe butësi; Phenethyl Benzoate – efekt i fortë shkëlqyes;