Man Space Hydra Performer Fluid

Man Space Hydra Performer – Hidratues Mbas Rrojerikthyes – 50 ML

Hidratues Mbas Rrojerikthyes. Krem i lehtë dhe hidratues. Përdoret çdo ditë pas rruajtjes. Qetëson skuqjet dhe rikthen një shtresë optimale hidrolipidike. Me BetaphrolineTM, vaj ulliri, ekstrakt tërshëre, alantoinë dhe

mentil laktat.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Man Space Hydra Performer Fluid”