Balsam Zbutës Love Fitues Çmimi

Ideal për flokë te dredhur ose me onde për kontroll të përmirësuar.

Ideal për flokë te dredhur ose me onde për kontroll të përmirësuar. Formula e tij është dizenjuar për të balsamifikuar butësisht flokët e dredhur dhe të padisiplinuar, duke favorizuar drejtimin e tyre dhe duke ju dhënë elasticitet dhe hidratim. Fitues i Çmimit Best of Beauty Natural Wonders të revistës Allure për vitin 2014.

Si Përdoret:

Aplikojeni në flokë të tharë me peshqir pas përdorimit tëDav shampos Love Smoothing. Lëreni në kokë për 2-5 minuta, hiqeni duke e krehur dhe më pas shpëlajeni. Thajini flokët.

Përbërësit Aktivë Natyral:

Ullinj shumë të vegjël nga Siçilia – të pasur me acide yndyrore dhe vitamina, ata kanë një veprim që siguron elasticitet dhe butësi; Pantenoli – i jep lagështi dhe shkëlqim flokut tuaj;