Balsam për Duart OI Fitues Çmimi – Award Winning OI Hand Balm

Krem për duar ushqyes dhe zbukurues, ideal për të gjitha llojet e lëkurave.

Krem për duar ushqyes dhe zbukurues, ideal për të gjitha llojet e lëkurave. Kjo formulë e veçantë e mbron lëkurën nga dëmtimi i shkaktuar nga dielli, era dhe i ftohti me efektin e tij hidratues afat-gjatë. Formulimi nuk përmban parabene (grupe prezervuesish që përdoren në industrinë kozmetike dhe farmaceutike) . Fitues i Çmimit SELF Approved Beauty të revistës Self për pesë kremrat më të mirë të duarve në kategorinë Trupi pas Palestrës.

Si Përdoret:

Aplikojeni në duar dhe masazhojeni butësisht derisa të përthithet tërësisht.

Përbërësit Aktivë Natyralë:

Glicerinë: veprim zbutës dhe hidratues; Vaji i ullirit: veprim ushqyes dhe zbutës; Vaji Roucou: kundër-plakjes dhe veprim të fortë anti-oksidues.