Balsam OI – Fitues Çmimi

Veçanërisht i përshtatshëm për t’ju dhënë flokëve butësi të jashtëzakonshme, shkëlqim dhe strukturë.

Categories: , Tags: , , ,

Veçanërisht i përshtatshëm për t’ju dhënë flokëve butësi të jashtëzakonshme, shkëlqim dhe strukturë.

Përfitimet:

  • shpejton procesin e tharjes
  • mbron strukturën e flokëve nga dëmtimi i shkaktuar nga nxehtësia e tharëseve dhe piastrave ose nga stresi mekanik

Ideal për të gjitha llojet e flokëve. Tani i disponueshëm edhe në madhësi të përshtatshme për t’u marrë me vete në udhëtime.

Si Përdoret:

Aplikoni sasinë e duhur të produktit në mënyrë të njëtrajtëshme në flokë të larë me shampo dhe të tharë me peshqir,  duke i ndarë flokët pjesë – pjesë. Lëreni të veprojë për 2-3 minuta, më pas krihini flokët. Shpëlajeni mirë.

Përbërësit Aktivë Natyralë:

  • Gjalpë bajameje – hidratues dhe qetësues;
  • Vaj Roucou – parandalon plakjen e flokëve, veprim i fortë anti-oksidues;