Balsam Intensifikues Love Curl

Ideal për flokë kaçurrela dhe me onde për volum të rritur.

Ideal për flokë kaçurrela dhe me onde për volum të rritur. Formula e tij është dizenjuar për të zbutur flokët kaçurrela dhe me onde duke i lënë ato të butë dhe të ndritshëm, dhe duke i shtuar elasticitet dhe volum. Nuk e rëndon flokun.

Si Përdoret:

Aplikojeni në flokë të tharë me peshqir pas përdorimit të Shampos Love Curl. Lëreni në kokë për 2-5 minuta, hiqeni duke e krehur dhe më pas shpëlajeni. Thajini flokët.

Përbërësit Aktivë Natyral:

Bajame nga Noto – siguron elasticitet dhe volum; Pantenoli – i jep lagështi dhe shkëlqim flokëve;